EDP Wind CUP

APS był wykonawcą turnieju piłkarskiego dla firmy EDP Renewables. Szkolny turniej piłkarski został rozegrany w miejscowości Tyszowce.

Na stadionie sportowym przy ul. Partyzantów odbył się turniej piłki nożnej EDPR Wind Cup oraz piknik rodzinny. Był to finał zawodów, w których rywalizują drużyny ze szkół z powiatu tomaszowskiego.

Co roku 15. czerwca obchodzony jest na całym świecie Dzień Wiatru. To doskonała okazja do zwrócenia uwagi na wiatr jako źródło czystej, odnawialnej energii – także podczas wesołej zabawy. Do udziału w niej zaprasza EDP Renewables, inwestor farm wiatrowych na terenie powiatu tomaszowskiego, który przygotował z tej okazji moc darmowych atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców. 

Najważniejszym punktem wspólnego świętowania były piłkarskie rozgrywki o puchar Turnieju EDPR Wind Cup. Zmierzyły się podczas nich reprezentacje ze szkół z gmin Tomaszów Lubelski, Jarczów oraz Tyszowce.  Drużyny będą rywalizowały nie tylko o zwycięstwo, ale także np. w kategorii fair play. Całość uświetnił zawodowy komentator, który zachęcił kibiców do sportowego dopingu. 

To jednak nie jedyne piłkarskie emocje, jakie czekały tego dnia. Wydarzenie uświetnił pokaz trików i zagrań piłkarskich, przygotowany przez Pawła ‚Ronnie’ Kwita – jednego z najbardziej doświadczonych football freestylerów w Polsce. 

Na dopingujących młodych piłkarzy czekała strefa z leżakami, przewidziane były też gry i zabawy dla dzieci. Organizatorzy zaplanowali m.in. puszczanie latawców, pokazy baniek mydlanych, zabawy z balonami i piórkami oraz wiele innych atrakcji.