Formoza Challenge

Bieg prawdziwych komandosów. Nie przerażają Cię sportowe wyzwania i wojskowy dryl? Pragniesz przeżyć niezapomnianą przygodę i pokonać własne słabości? FORMOZA Challenge to wyścig dla Ciebie!


9-10 czerwca 2018 OBORNIKI – III Edycja imprezy

29 lipca USTKA – I Edycja imprezy

 

Najciekawsze wydarzenie biegów terenowych sezonu 2018! Formoza Challenge edycja w Obornikach za nami. W imprezie wzięło udział blisko 1800 osób, w tym 200 dzieci. Tor przeszkód dał się wszystkim mocno we znaki. To nie koniec – Formoza przeniosła się do USTKI, gdzie na terenie Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej przeprowadzono rywalizację. Sezon z Formoza Challenge pod pełnymi żaglami! Formoza Challenge to przede wszystkim impreza w hołdzie wyjątkowym żołnierzom J.W Formoza. Historia tej jednostki sięga 1974 roku, od ponad 40 lat  zabezpiecza ona wizyty przywódców Państw z całego świata oraz bierze udział w różnego rodzaju akcjach. Komandosi Formozy postanowili podzielić się wiedzą na temat survivalu, przeszkód a przede wszystkim przekazać wszystkim chociaż namiastkę tego jak to jest być komandosem.

Od 4 do 20 km, z obciążeniem i atrapą karabinu lub bez, w drużynie lub samodzielnie, dniem lub nocą. Każde wydarzenie ma inną specyfikę i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy nie zapominają oczywiście o najmłodszych komandosach – specjalnie dla nich rozwijany jest format FORMOZA KIDS, dystanse 1 i 2 km – co oznacza bieg w asyście komandosów FORMOZY

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości. Stawienie czoła wyzwaniom, które musimy pokonać zarówno fizycznie i mentalnie. To nie jest zwykły bieg – to test samego siebie. W poprzednich dwóch edycjach udział wzięło blisko 3000 zawodników, którzy przyjechali do Obornik z całej Polski. Choć dla Formozy jest to sztandarowa lokalizacja, a wydarzenie będzie dwudniowe – sezon 2018 to także Formoza Challenge w innych ciekawych miejscach, np. w Ustce.

 

WWW.FORMOZACHALLENGE.COM