Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/APSmarketing/header.php(190) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 1
KIM JESTEŚMY? – Organizacja Imprez Eventów Sportowych – APS AGENCY

KIM JESTEŚMY?

Nie jesteśmy agencją marketingu sportowego, jesteśmy sportowcami, którzy specjalizują się w marketingu, komunikacji i organizacji imprez. Współorganizujemy wydarzenia sportowe, kulturalne i biznesowe od tych masowych o skali europejskiej do dedykowanych imprez firmowych z elementami grywalizacji. Komunikacja poprzez sport to nie tylko pozytywne skojarzenia i stała obecność naszych klientów w mediach i na nośnikach reklamowych, ale także budowanie wizerunku własnej firmy na konkurencyjnym i wymagającym rynku.

 

Naszą przewagą jest kompleksowość. Od pomysłu i budżetu po realizację wszystkich aspektów organizacyjnych imprez: sportowych, kulturalnych czy integracyjnych.

APS to także strategie marketingowe, doradztwo wizerunkowe i działania PR dla spółek czy indywidualnych podmiotów. Możemy pochwalić się bogatym portfolio działań na różnych rynkach i w rozmaitych branżach.

APS to profesjonalny zespół ludzi, którzy swoją karierę zawodową łączą z pasją i zaangażowaniem w sporcie. Dlatego tak dobrze rozumiemy potrzeby rynku, śledzimy najnowsze trendy i dopasowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.